از رازهای شخصیتی ماه های تولد عزیزان‌تان چه می‌دانید؟

حمل :

هرگز نگذارید متولدین ماه حمل به راحتی دل شما را به دست آورند وگرنه به همان آسانی نیزشما را از دست خواهند داد و تا ابد فراموش‌تان می‌کنند.آن‌ها به سمت افرادی جذب می‌شوند که شخصیتی مستقل و آزاده از خود بروز دهند. پس در مقابل آن‌ها، سربلند و مغرور ظاهر شوید.

ثور:

متولدین ماه ثور در هنگام آغاز ارتباط، بسیار کند و تدریجی پیش می‌روند پس اگر صبر و حوصله به خرج دهید، با صمیمیت و محبت عمیق و خالصانه و ابدی آن‌ها مواجه خواهید شد. هرگز آن‌ها را به اجبار وادار به گرفتن تصمیم نکنید وگرنه تبدیل به افراد لجوج و بسیار سرسخت می‌شوند.

جوزا :

متولدین ماه جوزا از راه‌های عجیب و پیش‌بینی نشده، به‌دنبال دست‌یابی به محبت هستند. برای راه یافتن به قلب آن‌ها، باید سخت تلاش کنید، چون آن‌ها ذاتن به سمت افراد فرهیخته و صاحب نظر جذب می‌شوند.

سرطان :

متولدین ماه سرطان از این‌که ساعات طولانی را با همسر یا عزیزان‌شان در محیطی صمیمی و گرم سپری کنند، خیلی به وجد می‌آیند و عاشق خانه و خانواده‌شان هستند. هرگز و تحت هیچ شرایطی، آن‌ها را مسخره نکنید چون ممکن است شوخی‌های شما را خیلی جدی بگیرند و احساسات‌شان خدشه‌دار شود.

اسد :

متولدین ماه اسد عاشق دریافت گل، هدیه و توجه هستند و مایل‌اند همواره و تحت هر شرایطی مورد تایید و تحسین قرار بگیرند و محبت و حمایت محض طرف مقابل‌شان را خواهانند. در کنار آن‌ها تا جای ممکن مطیع و فرمان‌بردار باشید چرا که آن‌ها خواهان برخورداری از تسلط کامل در یک ارتباط هستند.

سنبله :

متولدین ماه سنبله یک زندگی آرام و بدون ماجرا می‌خواهند. متولدین این ماه برای ارضای خواسته‌های خود با احتیاط کامل، سنجیده، عقلانی و تدریجی عمل می‌کنند. آن‌ها خواهان برخورداری از یک زندگی آرام و بدون ماجرا هستند، از این رو دوست ندارند در کانون توجهات قرار بگیرند.

میزان :

اگر می‌خواهید راهی به قلب متولدین ماه میزان باز کنید، بایستی میزان علاقه‌تان را نسبت به انواع هنرها و موسیقی افزایش دهید، در این صورت مورد تحسین آن‌ها قرار خواهید گرفت. همیشه و در همه حال از آن‌ها تعریف کنید و قبل از شروع هر کاری، نظر آن‌ها را بپرسید، چون همیشه و در هر زمینه‌ای حرفی برای گفتن دارند.

عقرب :

متولدین ماه عقرب برای ارضای خواسته‌های خود گاهی نسنجیده و آنی عمل می‌کنند و در واقع، به همان سرعتی که دل می‌بازند، سریع‌تر دل می‌کنند.آن‌ها معمولن خواهان عشق در یک نگاه هستند و به سرعت عاشق می‌شوند.آن‌ها عاشق سفر و تفریح هستند و اگر پا به پای آن‌ها پیش نروید، بدون شک‌ ترک‌تان می‌کنند.

قوس:

متولد ماه قوس عاشق پیاده روی وتفریح‌اند. آن‌ها از افراد سرزنده، پرتحرک، شاد و پرشور خوششان می‌آید و اگر در کنارشان حالت غمگین و دل مرده به خود بگیرید، در واقع به‌دست خود آن‌ها را فراری داده‌اید.

جدی :

سر و وضع ظاهری برای متولدین ماه جدی از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است، از این رو برای راه یافتن به قلب‌شان باید دریابید که چه چیزی را دوست دارند و سپس خود را به آن شکل در آورید.آن‌ها خواهان دریافت هدیه هستند، ولی تنها از گرفتن تحفه‌های گران‌قیمت به وجد می‌آیند آن‌ها در پذیرفتن هر گونه مسوولیت و تعهدی، بسیار کند عمل می‌کنند.

دلو:

متولدین ماه دلو حساس و نکته‌سنج هستند و از درگیر شدن در علت‌ها و معلول‌ها لذت می‌برند، نسبت به آن‌ها خیلی سخت‌گیر و موشکافانه عمل نکنید وگرنه دست و پای خود را گم می‌کنند هرگز و تحت هیچ شرایطی در پی عوض کردن عقیده آن‌ها بر نیایید، چون آن‌ها می‌توانند بسیار سرسخت و یک‌دنده شوند.

حوت :

متولدین ماه حوت برای ارضای خواسته‌های خود به وفور تغییر عقیده می‌دهند و از این شاخه به آن شاخه می‌پرند و گاهی اوقات رفیق نیمه راه شما می‌شوند.آن‌ها علاقه چندانی به حل و فصل مسایل مالی ندارند و ترجیح می‌دهند که این طور مسایل را به شریک زندگی‌شان بسپارند و خود از آن دور بمانند.