رنگ گُلابی بهترین رنگ و لباس‌های خط‌دار بهترین لباس در نمایش مود و فیشن سال ۲۰۱۷ بالیوود خواهد بود

ستاره‌های بالیوود با گذشت هر سال با به نمایش گذاشتن بهترین مود و فیشن مشهور تر می‌شوند. این ستاره ها پس از سال شیک ۲۰۱۶ وعده داده‌اند که ما را با جدیدترین مود و فیشن سال ۲۰۱۷ آشنا کنند. برای فهمیدن این که کدام انواع لباس سال ۲۰۱۷ را تکان می‌دهد با دو تن از ستاره‌های مشهور و خوش سلیقه‌ی بالیوود، سونیا ماگو و نوید اومین صحبت کردیم، آن چه آن‌ها در این مورد گفته‌اند:

۱٫ مجمـوعه‌ لبـاس‌های ورزشــی بــدون محدودیت (Athleisure)
لباس‌های اتلیژر یک استایل جاویدان جهانی است که به‌طور معمول هنگام تمرین و دیگر فعالیت‌های ورزشی پوشیده می‌شوند؛ اما این لباس‌ها را به‌خاطر راحت بودن و دیزاین زیبای‌شان می‌توان در وظیفه یا دیگر فعالیت‌های گوناگون اجتماعی نیز پوشید. چنان‌چه در سال ۲۰۱۶ تعداد زیادی از اشخاص مشهور و ستاره‌ها با این طرز لباس پوشیدن در هنگام سفر و گشت و گذار دیده شده‌اند. به این دلیل این لباس‌ها در سال ۲۰۱۷ طرفداران بیشتری می‌یابد و در حال حاضر کار روی این طرح با مودل‌های پاریسی در پایتخت فرانسه جریان دارد است.

۲٫ رنگ گلابی رنگ محبوب سال ۲۰۱۷ است.
این مهم نیست که شما چقدر از این رنگ نفرت دارید. به هر حال رنگ سال ۲۰۱۷ گلابی است. به‌گفته‌ی سونیا ماگو در هفته‌های نمایش مود و فیشن در شهرهای نیویورک و پاریس فقط سخن از رنگ گلابی بود. رنگی که قرار است در نمایش مود و فیشن بالیوود نیز در میان تعداد زیادی از علاقه‌مندان این رنگ به نمایش گذاشته شود.

۳٫ لباس‌های راه راه (خط‌دار) هم‌چنان پا بر جا می‌ماند
نوید اومین می‌گوید که لباس‌های خط دار یا راه راه یکی از فیشن‌های فناناپذیر و پرطرفدار است که در سال ۲۰۱۷ هم‌چنان پرطرفدار باقی می‌ماند. این لباس‌ها با خط‌های ظریف و باریک و خط‌های درشت و وسیع، موفقانه دوباره به بازار عرضه می‌شوند.

۴٫ لباس‌های شانه‌گشاد و پلیت‌دار باز هم مود روز می‌شوند
سونیا می‌گوید زمانی‌که در سال ۲۰۱۶ سونم کپور لباس شانه‌گشاد و پلیت‌دار را به نمایش گذاشت، کارشناسان مود و فیشن متعجب شده بودند و اکنون در سال ۲۰۱۷ سونم کپور از رقیبانش یک قدم جلوتر است. چون این مود و فیشن قدیمی دوباره مود روز می‌شود و به دنیای فیشن برمی‌گردد.

۵٫ آیا همه‌ی ما این نوع لباس را دوست نداریم؟
لباس‌های ارتشی و نظامی رنگ بهترین مودل لباس‌های مردانه سال می‌شوند. لباس های ارتشی رنگ‌، یکی از لباس های پرطرفدار و محبوب است که در سال ۲۰۱۶ بخاطر بیش از اندازه غیررسمی بودنش نادیده گرفته شده بود. اما در سال ۲۰۱۷ از تمامی انواع دیگر لباس‌های مردانه پیشی می‌گیرد و سال جاری ستاره‌های زیاد بالیوود را می‌بینید که این نوع لباس را به تن می‌کنند.

منبع: تایمز آف اندیا

ممکن است شما دوست داشته باشید